Menu Zamknij

Chcesz aby włosy były gęste i zdrowe, a skóra gładka i jędrna ?

Jest na to sposób. Kolagen i keratyna, to podstawowe białka budulcowe naszych włosów i skóry.

DuoLife Kolagen

Nazwa kolagen pochodzi z języka greckiego Kolla oznacza klej gennan oznacza produkować. Długość białka kolagenowego wynosi około 300 nm przy stosunkowo małej średnicy około 1, 5 nm. Proporcje te mają wpływ na niezwykle dużą sztywność włókien kolagenowych, które są główną podporą skóry. To decyduje o sprężystości i giętkości. Niestety nasza skóra przestaje sama wytwarzać kolagen między 20, a 25 rokiem życia. Ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek, w trakcie jej starzenia. Niedobór białek kolagenowych powoduje także osłabienie i łamliwość włosów, u wielu osób może objawiać się ich wypadaniem.
Skóra, która się starzeje charakteryzuje się zmarszczkami, wiotkością i brakiem jędrności.   Systematyczne stosowanie kolagenu doustnie a także w postaci kremów z kolagenem pomaga zregenerować się naszej skórze, przywracając jej nawilżenie, jędrność oraz gładkość. Poprawia się koloryt skóry, dzięki czemu nie wygląda ona na zmęczoną i szarą. Kosmetyki z kolagenem oraz kolagen doustny najlepiej płynny zapewnią włosom regenerację, zapobiegną łamaniu i przywrócą blask. Podobnie kolagen zadziała na paznokcie, utwardzi ich płytkę i uodporni na uszkodzenia mechaniczne, jednocześnie dodając połysku.

DuoLife Keratyna

Keratyna jest podstawowym budulcem naszego organizmu. Zbudowane są z niej nasza skóra, włosy i paznokcie. Jej niedobór powoduje uszkodzenia naskórka, łamanie się włosów i paznokci. Keratyna jest głównym budulcem łodygi włosa.  Włókna keratyny są połączone ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, dzięki czemu włosy są bardziej elastyczne i sprężyste. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłonki włosa, gdzie jest odpowiedzialna za połysk i blask włosów.  Dzięki keratynie nasze paznokcie są odpowiednio twarde i odporne na uszkodzenia zewnętrzne.  Keratyna

  • sprawia, że nasze włosy są: błyszczące i wzmocnione,
  • nawilża włosy, dzięki czemu są miękkie,
  • chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
  • regeneruje skórę i paznokcie.
  • doskonale nawilża skórę. Utwardza płytkę paznokcia.

Najlepszą , bo naturalną jakość znajdziesz w produktach certyfikowanych firmy Duolife.

Możesz używać lub sprzedawać te produkty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *