Menu Zamknij

DuoLife Vita C

Dopóki nie zmienisz swojego podejścia
do odżywiania się, nic się nie zmieni!

Aby Twój organizm mógł poprawnie funkcjonować, potrzebujesz:

  • składników odżywczych dostarczających energii węglowodanów
  • budulca dla Twoich tkanek, czyli białka
  • tłuszczów, których Twoje ciało nie potrafi syntetyzować
  • aminokwasów, których organizm również nie jest w stanie wytwarzać
  • a także składników odżywczych, takich jak: minerały (wapń, magnez, siarka), oligoelementy (żelazo, cynk, miedź, mangan, bor, selen, molibden itp.), witaminy (A, B, C, D, E, K) oraz inne bioaktywne mikroelementy, które możesz pozyskać tylko z pożywieniem.

Wszystkie te składniki są niezbędne do tego, aby w Twoim organizmie zaszły tysiące różnych reakcji enzymatycznych, których celem jest regeneracja wszystkich tkanek w układzie pokarmowym, oddechowym, mięśniowo-szkieletowym, sercowo-naczyniowym, nerwowym, odpornościowym, hormonalnym itd.

Monduo proponuje                      

DuoLife Vita C to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego sposobu na poprawę samopoczucia oraz uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów – czyli po prostu na korzystanie z życia z pełną energią!

DuoLife Vita C to jedyna w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę. Tym samym pozwala na utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego. Witamina C to źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana, dzięki czemu utrzymuje swą naturalną postać, tak jak w przypadku DuoLife Vita C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.