Menu Zamknij

Nie przegap okazji i firmy DuoLife

Produkty marki DuoLife są dobrze znane w Polsce i doceniane za ich optymalną jakość, 100% naturalne, bez barwników , konserwantów ze składników najwyższej jakości pozyskiwanych z różnych regionów całego świata.  Produkowane w Polsce , dystrybuowane przez hurtowników zdrowej żywności, apteki, ośrodki zdrowia, spa itp.

Poza Polską , DuoLife jest dzisiaj obecne  w 30 krajach na całym świecie.  Nie każda firma może pochwalić się tak szybką ekspansją. DuoLife powstało zaledwie 7 lat temu!

Wszędzie tam gdzie bierzemy pod uwagę  zdrowie nas samych i naszych bliskich, produkty Duo Life  mają szansę stać się  towarzyszem  zdrowszej codziennosci. Misją  firmy, jest bowiem poprawa standardu i stylu życia każdej napotkanej osoby.

Duolife tworzy receptury  suplementów diety, które łączą w sobie czystość i mądrość natury z najnowszymi odkryciami medycyny

Członkowie Rady Naukowej to jedni z najbardziej tytułowanych ekspertów z dziedziny medycyny naturalnej i akademickiej, pasjonaci zdrowego stylu życia.

Partnerami DuoLife są najlepsze polskie drużyny sportowe, znane marki i prestiżowe miejsca do regeneracji ciała i umysłu . Zaufaniem obdarzyli:

Mercedes-Benz -Sobiesław Zasada Automotive, Jaguar, BMW, DuoVita Smart Apartments Wisła, Uzdrowisko Ciechocinek, PZN – Polski Związek Narciarski, Polski Związek Kickboxingu, Polski Związek Karate Tradycyjnego, Polska Federacja Tańca, Piast Gliwice, Cracovia, MŠK Žilina, Wybrzeże Gdańsk Handball, Energa AZS Koszalin, ŁKS Łódź.

DuoLife jest polską Spółką Akcyjną, co przekłada się na bezpieczeństwo współpracy, ze względu na transparentność prowadzonych przez firmę działań. DuoLife to przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie w tym model  biznesowy SoftMarketing™ .

 SoftMarketing™ określany biznesem XXI, a nawet XXII wieku jest odpowiedzią na wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku i stanowi alternatywę dla właścicieli biznesów oraz pracowników etatowych.

Branża wellness notuje coroczny wzrost o ok. 30%. DuoLife, funkcjonując w oparciu o SoftMarketing™, rozwija się wielokrotnie szybciej.

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.”
Peter Drucker

Jakościowo polskie produkty Duo Life posiadają wszystkie certyfikaty europejskich standardów i są atrakcyjnie wycenione. Warto zapoznać się z produktami i możliwościami które proponuje ta firma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.